© 2011 IFBU

Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk
IFBU Katedra Finansów i Rachunkowości MSP dr hab. Dorota Burzyńska
dr hab. Dorota Burzyńska PDF Drukuj Email

Stopień/tytuł naukowy, stanowisko
dr hab.

Dane kontaktowe
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 635 52 82, pokój T113

Reprezentowana dyscyplina naukowa
finanse, finanse samorządów terytorialnych, finanse przedsiębiorstw

Kariera naukowa
mgr 1989 r. Uniwersytet Łódzki,
dr 1998 r. Uniwersytet Łódzki tytuł pracy: "Ryczałt podatkowy jako instrument redystrybucji finansowej".

Inne doświadczenia zawodowe
Podyplomowe Studium Pedagogiczne 1990 r. Uniwersytet Łódzki
Doświadczenia szkoleniowe przy realizacji projektów unijnych we współpracy z firmami doradczo-szkoleniowymi

Działalność naukowa
Badania własne - 2004 rok - Pomoc publiczna na ochronę środowiska – źródła finansowania i efektywność ich wykorzystania.
Badania własne - 2005 rok - Instrumenty ekonomiczne i źródła finansowania przedsięwzięć ekologicznych w Polsce.
Badania własne - 2006 rok - Mechanizm finansowania i funkcjonowania systemu odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych w Polsce zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej.
Badania własne - 2007 rok - Finansowanie i planowanie zrównoważonego rozwoju gminy.

Działalność dydaktyczna - prowadzone przedmioty
Finanse, Podatki dochodowe, Finanse inwestycji ekologicznych, Zarządzanie finansami w przedsiębiorstwach turystycznych, Finanse i sponsoring w kulturze

Zakres tematyczny seminariów licencjackich i magisterskich
Finanse samorządowe, Finansowanie inwestycji ekologicznych, Instrumenty finansowe polityki ekologicznej, Podatki, Finanse przedsiębiorstw.

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: css joomla templates top celebrities Valid XHTML and CSS.